Партнерська програма для клієнтів

Партнером нашої компанії може стати кожен. Студії веб-дизайну, веб-майстри або будь-яка людина, яка має бажання заробляти на продажу хостинг послуг. Стратегія Вашого заробітку може бути різною, ми ні в чому не обмежуємо Вас. Ви можете пропонувати послуги хостингу своїм друзям, знайомим, начальству, колегам, розмістити посилання на своїх сайтах або у підписі на форумах, чим і заробляти гроші на потенційних відвідувачах.

Діючі процентні ставки по партнерській програмі

Назва послуги Розмір %
Віртуальні сервери (VDS/VPS) 10%
Виділені сервери 5%
Мінімум для виведення коштів із партнерського рахунку = 10$.

Реєстрація нового партнера

Відвідування відстежуються за системою cookies. Навіть якщо клієнт перейшов за Вашим партнерським посиланням, але оформив замовлення та сплатив його лише через кілька днів (але не пізніше, ніж через 14 днів), то Вам все одно буде зараховано партнерський відсоток.

Кошти виплачуються через систему WebMoney протягом 5 робочих днів з моменту надходження замовлення на виплату.Співпраця з хостинг компаніями та реселлерами

Для наших партнерів ми завжди надаємо гнучкі умови з найпривабливішими цінами. Наші послуги оренди обладнання та хаузинг (колокейшен) вашого обладнання завжди будуть для вас індивідуальними, вартість яких залежить від обсягу та поставлених завдань. Ми завжди підемо Вам на зустріч та обговоримо Вашу пропозицію партнерства. Ми як українська хостинг компанія, зацікавлені насамперед у розвитку українського сегменту мережі інтернет. Давайте розвивати нашу IT сферу в Україні, а не в інших країнах.

Зв'яжіться з нами та домовтеся про зустріч. Ми завжди будемо раді бачити вас у нас у гостях.