Центр обробки даних UAUNIT.com

Наш ЦОД «UAUNIT.com» знаходиться у будівлі інженерно-лабораторного комплексу. Будівля під цілодобовою охороною, а контроль роботи внутрішніх систем проводиться цілодобово черговим персоналом. Внутрішні приміщення нашого центру обробки даних оснащені системою контролю доступу, відеоспостереженням, сигналізацією та кнопкою виклику служби охорони. Система кондиціювання працює в режимі N+1, запасна система, яка готова у будь-який час увійти в роботу, підтримуючи клімат.

До нашого майданчика підключено декілька окремих інтернет-провайдерів із загальною пропускною спроможністю каналів понад 10 Гбіт/с. Маємо включення в точки обміну трафіком - UA-IX, Cloud-IX, KH-IX, GigaNet, Dtel-IX, MSK-IX, SPB-IX, AMS-IX, DE-CIX, LinX, а також прямий паритет із провайдером Triolan . Наше мережеве обладнання готове до роботи із сучасною системою інтернет-адресації IPv6.

Будемо раді Вас бачити у нас у гостях. Варто зауважити, що тільки у нас можливий справжній індивідуальний підхід до клієнтів, підбір послуг та ціни. Не забудьте заздалегідь повідомити нас про Ваш візит до нас та Вас зустріне наш співробітник.