Резервне копіювання (Backup)

Backup хостінг — це справжнісінький рятувальний жилет для власників віртуальних або виділених серверів, які давно подумували про розміщення резервних копій своїх файлів на віддаленому сервері. Багато корпоративних клієнтів та приватних осіб потребують додаткових гарантій того, що дані, що зберігаються на їх серверах, не будуть втрачені у разі будь-яких непередбачених ситуацій. Саме для таких власників віртуальних та фізичних серверів компанія «UAUNIT.com» пропонує вигідні умови розміщення резервних копій на віддаленому сервері. Сьогодні послугами бекап хостингу користуються клієнти, які орендують віртуальні сервери, виділені сервери та ті, хто розміщує власне обладнання (colocation), на нашому технічному майданчику. Крім того, скориставшись послугою резервування даних на наших backup-серверах, клієнти отримують можливість більш економно витрачати свої кошти, оскільки таке рішення обійдеться дешевше за оренду або купівлю резервного сервера.

Звернувшись до нас, кожен може вибрати найкращі тарифи на зберігання резервних копій. Усього ми пропонуємо три тарифні плани, кожен з яких забезпечує високу швидкість підключення (до 1 Гбіт/с), безлімітний трафік та доступ до сервера по FTP. Вам залишається тільки вибрати необхідну кількість місця на диску та відповідний тариф.


Тарифні плани резервного копіювання


Діючі тарифи на послуги резервного копиіювання (Backup)

UABackup-1 UABackup-2 UABackup-3
Об'єм на диску HDD 200 GB 500 GB 1 TB
Трафік
Способи підключення FTP FTP FTP
Швидкість підключення до 1 Гбіт/с до 1 Гбіт/с до 1 Гбіт/с
Плата за установку 15$ 15$ 15$
Вартість 2$/міс. 5$/міс. 10$/міс.
Замовити Замовити Замовити

Вже багато великих компаній, які змушені за своєю діяльністю зберігати цілі масиви важливих даних, встигли забезпечити себе від їхньої втрати і можуть не турбуватися про те, що у разі збою або виходу з ладу основного сервера, їхня діяльність не виявиться паралізованою. Backup hosting від «UAUNIT.com» передбачає подібні форс-мажорні обставини, заощаджує ваш час та кошти.